Svadobný salón Natália

Ponúkame vám exkluzívne svadobné a spoločenské šaty a originál bižutériu s doplnakami od talianského výrobcu EDDyK so svojími kolekciami ANNALISA SPOSA, ADK LINE, a so spoločenských šiat sú to modely od OCCASION, AVIENA, AVANTI, SERA.

SVADOBNÉ ŠATY od 150 €
Viac ako 60 kusov svadobných šiat pripravených pre budúce nevesty. Široký sortiment doplnkov. Nevesty, ktoré si u nás objednajú svadobné šaty majú 10% zľavu z požičovnej ceny pri rezervácii šiat na prvej návšteve, 20% zľavu na spoločenské šaty a 10% zľavu na pánske obleky.


SPOLOČENSKÉ ŠATY od 20 €
Výber z viac ako 145 kusov spoločenských šiat. Pri objednávke 3 kusov spoločenských šiat, tretie budú za 50% zľavu.
Akcie
Výpredaj svadobných šiat od 170 - 350 €
Výpredaj spoločenských šiat od 25 - 100 €
Výpredaj pánskych oblekov 70 €
vesty s kravatou 30 €
Výpredaj detských šiat od 20 - 40 €
Závoje, bolerka, kožuchy, bižutéria za výborné ceny.
VÝPREDAJ starších kolekcií

Novinky

Všetky novinky
Eva Utkina

Svadobné šaty svetovej triedy s unikátnym a vynikajúco padnúcim korzetom zvýrazňujúcim štíhlu líniu. Vysoká kvalita a originalita tkanín a tiež čipky kolekcie „Paradise Muse“ premenia každú nevestu na úžasnú a očarujúcu dámu.  

Čítať viac
Farletta

Svadobné šaty, pri ktorých sa snúbia moderný dizajn, vhodne vybraný materiál a perfektné strihy. To všetko umocnené kvalitou a vynikajúcou cenou predstavuje novú kolekciu „Miracle Flowers“

Čítať viac
Eternity Bridal

SWAROVSKI kryštáliky, krajky a kamienky zdobia exkluzívnu kolekciu svadobných šiat, pýšiacu sa eleganciou a vysokou kvalitou použitých materiálov. Šaty pôsobia luxusne a navodia u vás pocit vznešenosti,

Čítať viac

Kontakt

Adresa
M. Mišíka 396/1, oproti parkovisku PRIOR (cez cestu), budova Sokolovne, prízemie. PRIEVIDZA
Objednávky
na skúšku šiat
E-mail: dajana.svecova@gmail.com Telefon: 0905 773 959